Merve seni çok arzuluyorum

Benim adım gökçen ve özel bir lisede okuyorum. Sınıfımdaki iki ön sıradaki hem cinsim olan merveyi nedenini bilmiyorum ama arzuluyorum galiba. Derslerde ve tenefüslerde gözümü ondan alamıyorum. Onu çok beğeniyorum ve çok iyi anlaşıyoruz.Rüyalarımda bile onunla vakit geçirmek istiyorum. Bu düşüncelerimden dolayı kendimden utanıyorum. Yaptığımın ve hislerimin doğru olmadığını biliyorum ama kendime engel olamıyorum. Acaba ben erkeklerden değilde kızlardan mı hoşlanıyorum. Yoksa sana hayranlık duyduğum için mi böyle hissediyorum. Sizce ben bir lezbiyen adayımıyım ?

Aşk 05 Ocak 2018 0 Yorum 164 Görüntüleme Devamı

Bağımlılık

Babamın ameliyata girdiği gün, eniştem, ablam, ben ve babam sigarayı bıraktık. Dün fark ettim; terasta bacaların arkasında sote bir yerde bacalar kullanılmıyor olmasına rağmen duman çıkıyordu. Gözleyince eniştemin gizli gizli sigara içtiğini fark ettim. Onun aşağı inmesinin ardından yaklaşık 15 dakika sonra da ablam aynı taktikle sigara içti. Birbirlerinden haberi olduğunu da sanmıyorum; çünkü son derece ateşli sigara karşıtı söylemleri devam ediyor. Ama en çok üzüldüğüm ise babam! Bacak bacak üstüne attığında çorabına bir dal sigara sakladığını fark etmem beni hayal kırıklığına uğrattı işin açıkçası. Gördüğümü gördüğü andaki surat ifadesi ise yaramaz bir çocuğunkinden farksız bir ifadeydi. Ben mi? İtiraf ediyorum; Çok özel birkaç anın dışında hiç içmedim. Nasıl bir meretmiş kardeşim; koskoca bizleri elinde oyuncak etmiş.

Aşk 11 Haziran 2015 0 Yorum 255 Görüntüleme Devamı

Yok olan sevgi

Hayatlarında var olan eş, sevgili, anne, baba veya çocuk gibi insanlara şiddet amacıyla elini kaldıran insanlardan nefret ediyorum. Bir kere şiddet gösterdiğinizde şiddet artık her şeye müdahale eder. Elleriyle parçalar içinizdeki sevgiyi, saygıyı. Bu nedenle hayatlarındaki insanlara şiddet gösteren kişilerin ellerine hiç çıkmayacak biçimde "Bu el sevgiyi öldürmüştür" yazılmasına istiyorum.

Aşk 11 Haziran 2015 0 Yorum 256 Görüntüleme Devamı

Daha Fazla İtiraf Getir