Koca Kafalı

Bir AVM’nin tuvaletindeyim, işimi bitirdikten sonra musluğu açmadan önce ayakkabı bağımın açık olduğunu farkettim, Eğilip bağladım ve kalkarken DAN diye bir ses ve sonrasında kafa zonklamasıyla dengemi kaybedip zar zor musluğa tutunarak ayakta kalabildim. Bir yandan da sürekli bir gürültü geliyor ama o an kafamın ağrısından sağlıklı düşünemiyorum. Megerse dogrulurken kafamı elleri kurutmaya yarayan o sıcak hava üfleme makinasına çarpıp makinayi da kırmışım ve motoru sürekli çalışıyordu. Korku ve panikle oradan bir kaçışım var ki… Ama basim da hem dönüyor hem zonkluyor acıdan. Yalpalaya yaplapaya sarhoş gibi çıktım tuvaletten. Umarım yakınlarda güvenlik kamerası benim o yürüyüşümü çekmemiştir!

Diğer 05 Ocak 2018 0 Yorum 114 Görüntüleme Devamı

Fragman buraya kadar

Ateşli bir ön sevişmenin ortasında kendini geri çekip 'Fragman buraya kadar, filmin devamı için nikah sonrasını bekleyiniz.' diyen bana bir alkış yok mu acaba?

Diğer 05 Ocak 2018 0 Yorum 65 Görüntüleme Devamı

Ah su minikler

Dayım 4 yaşındaki oğlunu berbere götürüyor, ufaklık oturuyor koltukta, büyümüş tavırlarla berbere istediği modeli anlatmaya başlıyor. "Babamın saç modelinin aynısını istiyorum ama ortada boşluk olmasın." Bütün berberdekiler gülme krızlerinde, bense hala gülüyorum.

Diğer 21 Kasım 2017 0 Yorum 153 Görüntüleme Devamı

Daha Fazla İtiraf Getir